Téma: Kérdések és válaszok

Koráll bográcsozó megrendelése

Telefonon megbeszéltem, hogy megrendelném fiam ,és a menyem részére, születésnapi ajándékként, a bográcsozót kiegészítőkkel, szállítással, együtt.A szállítást, és az összerakást is vállalta a következő hét csütörtökre vagy péntekre.Mondtam, hogy a pontos napot beszélje meg a fiammal. A fiam fel is hívta , nagy nehezen felvette, és de csak a rá következő hét péntekre ígérte a szállítását. A fiam kivett szabadságot is. nem telefonált, hogy nem szállítja. Majd többszöri telefonálás után végre visszahívta a fiamat, hogy nem tud csak hétfőn szállítani,mert kemencét épít. A fiam közölte, hogy rendben van de amikor indul csörgessen rá,mert addigra ő is otthon lesz. A szállítás nem történt meg hétfőn sem, és nem is telefonált a fiamnak.
Ezután többször kereste a fiam telefonom, majd 2 nap várakozás után lemondta a megrendelésünket sms-ben.
Berecz úr sms-ben írta, hogy beteg lett az édesapja és azért nem szállított.
Bár előtte az állította, hogy kemencét épít. Azért ha sms-t tud írni akkor telefonálni is telefonálhatott volna, hogy elmarad a szállítás. Még Berecz úr volt felháborodva, hogy ő előleg nélkül elkészítette a bográcsozót. Sem nekem , sem a fiamnak nem említette, hogy előleget kér, amitől nem zárkóztunk volna el. De ha fizetünk előleget, és ennyi telefonálás után sem reagál akkor talán futhatnánk az előlegünk után.


Új hozzászólás hozzáadása